Відновлюючий концентрат YON-KA ELIXIR VITAL

30ml
4200
грн.
Концентрат із пептидами. Для втомленої, зневодненої шкіри.

Опис:
Відновлюючий та живильний еліксир для будь-якого типу шкіри з екстрактом нирок бука. Двофазний еліксир з високою концентрацією рослинних екстрактів і 24 основними амінокислотами — справжній активатор життєвих сил і сяйва зрілої шкіри або шкіри, що постраждала внаслідок сильної втоми, надлишку сонячних променів, емоційного стресу, пологів. Засіб бореться з сухістю та зневодненням, надає епідермісу помітно молодшого вигляду.
Для будь-якого типу шкіри. Ревіталізація, регенерація. Час застосування: день/ніч.

Переваги:
​​Фітоароматичний ревіталізуючий та відновлюючий еліксир. Двофазний еліксир, що утворює гідроліпідну плівку. Містить 24 основні амінокислоти. Кожна фаза еліксиру справляє характерну дію. Ліпідна фаза: живлення, антиоксидантний захист; Водна фаза: відновлення мінерального балансу. Екстрена допомога для тьмяної та млявої шкіри, для «втомленої шкіри» після інтенсивної засмаги, пологів та емоційного стресу. Використовується у перед- та післяхірургічному догляді. Відновлює суху та зневоднену шкіру.

Застосування:
Вранці та/або ввечері, після очищення шкіри та розпилення LOTION YON-KA, струсити флакон і нанести на шию та обличчя 2-3 натискання помпи замість крему.

Основні інгредієнти:
Пептиди нирок бука, пептиди сої, мінеральні солі (магній, кальцій…), паростки злаків, квінтесенція Yon-Ka, вітаміни E, F, B5, PP.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім*я
Email
Телефон

* Перед відправкою даних рекомендуємо ознайомитися з політикою обробки персональних даних