Коректор локальної дії YON-KA CORRECTEUR CIBLE ESSENTIAL WHITE

10ml
2400
грн.
Коректор проти пігментних плям для локальної дії.

Опис:
Засіб проти плям місцевої дії. Освітлювальний коректор із комплексом C-WHITE. Цей препарат локального застосування містить високу концентрацію активних речовин, що освітлюють шкіру та пігментні плями, і цілеспрямовано бореться із надмірною пігментацією. Комплекс C-WHITE регулює процес пігментації шкіри, коригуючи різні пігментні плями та запобігаючи появі нових. У міру використання засобу, кількість та яскравість плям знижується, і вони поступово зникають. Завдяки цьому колір обличчя стає однорідним та сяючим.
Для локальної боротьби з пігментними плямами. Час використання: день/ніч.

Переваги: ​​
Високоефективний крем локальної дії із запатентованим ексклюзивним комплексом C-WHITE. Обличчя – шия – декольте – руки. Поєднання активних властивостей вітаміну С та екстракту червоної водорості для регуляції меланогенезу. Освітлює та запобігає появі нових пігментних плям: Виразність пігментації: -33%. Розмір пігментних плям: -33%. Коректор для місцевого нанесення із високою ефективністю. 89% речовин природного походження. Без парабенів. Пройшов тестування дерматологами.

Застосування:
Вранці та ввечері після очищення шкіри та розпилення лосьйону YON-KA нанести коректор CORRECTEUR CIBLE локально на пігментні плями та масажувати кінчиками пальців до повного всмоктування. Перед виходом на вулицю нанести сонцезахисний засіб із SPF25 або SPF50. Коректор можна наносити на будь-яку область пігментації.

Основні інгредієнти:
Комплекс C-WHITE (стійка форма вітаміну C + червона водорість), полісахариди з високим вмістом фукози, рослинний
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім*я
Email
Телефон

* Перед відправкою даних рекомендуємо ознайомитися з політикою обробки персональних даних