Оновлюючий нічний пілінг YON-KA ALPHA-PEEL

30ml
3250
грн.
Опис:
Відновлюючий нічний пілінг. Оновлюючий нежирний гель з концентрованим вмістом багатих фруктовими кислотами екстрактів, призначений для вирішення проблем сухої або жирної пошкодженої, втомленої шкіри, а також тьмяного кольору обличчя. Справжній професійний догляд у себе вдома: цей засіб ніжно видаляє клітини, що ускладнюють дихання епідермісу, і відкриває оновлену, свіжу і сяючу шкіру зі згладженими зморшками і гладкою текстурою.

Показання:
Ексфоліація, очищення, регенерація, відновлення шкіри. Застосування: на ніч.
Переваги: ​​
Ідеальний нічний пілінг з AHA для покращення текстури шкіри. Фруктові кислоти обрані для м'якого та ефективного впливу. Протягом ночі гель ALPHA PEEL м'яко видаляє мертві клітини з поверхні шкіри, оновлюючи її та забезпечуючи привабливий вигляд та сяйво. Прекрасний вибір при тьмяному та нерівному кольорі обличчя, розширених порах та тонких зморшках. Протестовано дерматологами. Доведено ефективність дії на шкіру. При нанесенні на шкіру 1-2 рази на день протягом 4 днів гладкість шкіри покращується на 72%, сяйво шкіри на 78%.

Застосування:
Використовувати лише за призначенням лікаря. Уникати попадання на очі. У разі роздратування припинити використання. Якщо роздратування не припиняється, зверніться до лікаря. Частота нанесення та тривалість дії дозуються. Не використовувати ALPHA PEEL під час сонячної активності та дерматологічних процедур з використанням ретинолу. Після очищення шкіри та розпилення LOTION Yon-Ka, нанесіть ALPHA PEEL (5 натискань) на шию та обличчя, уникаючи попадання на губи та очі. Можливе відчуття невеликого пощипування під час перших нанесень препарату. Якщо вона не припиняється через 3-4 дні, проконсультуйтеся з косметологом.

Основні інгредієнти:
Лимон, пасифлора, виноград та ананас, AHA (фруктові кислоти), алое віра, мімоза, пептиди нирок бука, вітамін B5, гіалуронова кислота, сечовина.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім*я
Email
Телефон

* Перед відправкою даних рекомендуємо ознайомитися з політикою обробки персональних даних