Зволожуючий флюїд YON-KA ALPHA-FLUID

50ml
2930
грн.
Опис:
Ця зволожуюча емульсія оновлює та насичує шкіру енергією, пом'якшує та надає їй більш привабливого вигляду. Емульсія ALPHA FLUID є частиною програми Yon-Ka для відновлення шкіри. Поєднання препаратів ALPHA FLUID та ALPHA PEEL, дуету на основі AHA, дозволяє покращити стан шкіри на тривалий період. Емульсію ALPHA FLUID наносять на шкіру вранці, гель ALPHA FLUID увечері. Протягом ночі ALPHA PEEL м'яко видаляє мертві клітини з поверхні шкіри, відновлюючи її та забезпечуючи привабливий вигляд та сяйво. Протягом дня ALPHA FLUID зволожує шкіру, оновлює її, робить м'якшою та красивішою.
Показання:
Ексфоліація, очищення, регенерація, відновлення шкіри. Час застосування: день.

Переваги:
​​Прекрасний вибір при тьмяному та нервовому кольорі обличчя, розширених порах та тонких зморшках. Протестовано дерматологами. Доведено ефективність дії на шкіру. При нанесенні на шкіру 1-2 рази на день протягом 4 тижнів: зволоженість шкіри: 90%; покращення текстури шкіри: 73%.

Програма догляду на місяць (кілька разів на рік). Вранці: Після очищення шкіри та розпилення LOTION YON-KA, нанесіть ALPHA FLUID на шию та обличчя. Потім додайте SPF25 або SPF50. Увечері: Після очищення шкіри та розпилення LOTION YON-KA, нанесіть ALPHA PEEL (5 натискань) на шию та обличчя, уникаючи попадання на губи та очі. Можливе відчуття невеликого пощипування під час перших нанесень препарату. Якщо воно не проходить через 3-4 дні, проконсультуйтеся із косметологом. Пройдіть догляд ALPHA-VITAL у салоні 1 раз на тиждень протягом місяця. У день процедури увечері застосовуйте ALPHA FLUID замість ALPHA PEEL.

Основні інгредієнти:
AHA (фруктові кислоти), екстракти лимона, апельсина, цукрової тростини, кленового сиропу, чорниці.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім*я
Email
Телефон

* Перед відправкою даних рекомендуємо ознайомитися з політикою обробки персональних даних