Сонцезахисний крем з гіалуроновою кислотою SPF 50
50 ml
2520
грн.
Невидимий щит проти УФ-випромінювання та TEWL, який захищає шкіру протягом дня.
В даний час добре відомо, що на тлі старіння шкіри шкідливі наслідки сонячного світла та світлового забруднення відіграють одну з найважливіших ролей. Підвищене УФ-випромінювання викликає проблеми у функціонуванні клітин шкіри у процесі формування епітелію та барвника, ушкоджує білки, ліпіди, сполучні тканини, запобігає ідеальній регенерації та створює шкідливі вільні радикали у тканинах.
Симптомами цього є запальні процеси тривале витончення епітелію, зневоднена, еластична дерма, зморшки та плями.
Сонцезахисний крем з гіалуроновою кислотою містить спеціальну комбінацію сонцезахисних матеріалів, які забезпечують високий, стабільний та довготривалий захист від UVA та UVB-випромінювання, що запобігає пошкодженню тканин в епідермісі та глибших шарах, як у сполучній тканині.
Цей ефект доповнюється вмістом вітаміну Е, який також захищає від шкідливого впливу світла, перешкоджаючи утворенню вільних радикалів. Водневі, антиоксидантні та запальні процеси інгібуються низькомолекулярною гіалуроновою кислотою.
Ліпіди, що утворюють основу крему, забезпечують стабільність, не змінюють їх якість із сильним світлом та перешкоджають збільшенню втрат води. Продукт забезпечує високий рівень захисту від пошкодження шкіри обличчя від світла, запобігання пошкодженню сонячних променів та передчасному старінню тканин шкіри.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім*я
Email
Телефон

* Перед відправкою даних рекомендуємо ознайомитися з політикою обробки персональних даних