Концентрат для освітлення YON-KA SOLUTION CLARTE ESSENTIAL WHITE

30ml
2900
грн.
М'який повсякденний пілінг. Ексфоліація, висвітлення, корекція пігментних плям.

Опис:
М'який повсякденний пілінг. Збагачений екстрактом квіток опунції та фруктовими кислотами, він діє м'яко і поступово, прискорює видалення ороговілих клітин та сприяє покращенню загального стану шкіри. В результаті шкіра виглядає більш чистою та гладкою, а обличчя надовго набуває сяйва та однорідного кольору. Освітлювальний концентрат - перший і найважливіший крок на шляху до освітлення шкіри та її сяйва.
Для боротьби з пігментними плямами, оновлення шкіри. Час застосування: день/ніч.

Переваги: ​​
Щоденне освітлення та оновлення шкіри. Обличчя – шия – декольте – руки. Перший крок до освітлення та вирівнювання тону шкіри. Рідка текстура з освіжаючою та заспокійливою дією. Збагачений активними інгредієнтами для стимуляції клітинного оновлення – ефект видалення ороговілих клітин пришвидшується на 20%. Освітлювальна дія посилюється екстрактом бурої водорості (регулює процес меланогенезу). Висвітлює тон обличчя: +66%. Вирівнює загальний тон: +66%. Освітлення пігментних плям: -50%. Флакон із піпеткою. 95% речовин природного походження. Без парабенів. Пройшов тестування дерматологами.

Застосування:
Вранці та ввечері після розпилення лосьйону YON-KA нанести кілька крапель на обличчя, шию та декольте та масажувати до повного вбирання. Або не змивати. Перед виходом на вулицю нанести сонцезахисний засіб із SPF25 або SPF50. Концентрат SOLUTION CLARTE можна наносити тільки на область пігментації. Рекомендується наносити засіб на чутливу шкіру не частіше одного разу на день, краще ввечері. УВАГА!!! Використовувати лише за призначенням. Уникати контакту з очима. У разі виникнення стійкого почервоніння припинити застосування препарату та проконсультуватися з лікарем. При знаходженні на сонці наносити сонцезахисні засоби на ділянки, що зазнавали впливу AHA. При попаданні препарату в очі негайно промити очі фізіологічним розчином і звернутись до офтальмолога. У разі виникнення червоних плям і печіння ретельно змити препарат водою і нанести товстим шаром Sensitive Masque на 5 хвилин.

Основні інгредієнти:
Екстракт квіток опунції, AHA (гліколева, саліцилова, молочна та яблучна кислоти). Екстракт яблука. Бурі водорості.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім*я
Email
Телефон

* Перед відправкою даних рекомендуємо ознайомитися з політикою обробки персональних даних