Коригуюча сироватка RS проти зморшок
15 ml
2765
грн.
Щоденне використання коригуючої сироватки HYAMATRIX® з гіалуроновою кислотою та Matrixpeptides® може фактично знизити біологічний вік вашої шкіри. Чи хотіли б ви повернути час назад? Тепер ви можете!

Унікальна формула сироватки здійснює корекцію зморшок, відновлює тонус, еластичність, здоровий колір шкіри, має загоювальні властивості.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

  • Деструктурована гіалуронова кислота благотворно впливає на загальний стан шкіри: покращує обмін речовин, стабілізує вміст води в клітинах і міжклітинному просторі, підвищує еластичність і гнучкість сполучних тканин, а також сприяє більш глибокому проникненню активних речовин.
  • Матричний пептидний комплекс HYAMATRIX® підвищує активність клітин, відновлює мікроциркуляцію шкіри шляхом регулювання тонусу судин, стимулює фібробласти до вироблення колагену та еластину, забезпечує захист від вільних радикалів та уповільнює старіння.
  • Енфолін та карнозин – пептиди, виділені з гідрогелю гіалуронової кислоти в процесі фотохімічного наноструктурування, за рахунок малих розмірів проникають до базального шару шкіри та стимулюють процеси фізіологічного оновлення шкіри (омолоджуючу дію).
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім*я
Email
Телефон

* Перед відправкою даних рекомендуємо ознайомитися з політикою обробки персональних даних