Крем для контуру навколо очей та губ YON-KA EXCELLENCE CODE CONTOURS

15ml
4100
грн.
Крем Excellence Code Contours Комплексний антивіковий догляд.
Омолоджуючий крем для очей та губ.

Опис:
Крем для контурів очей та губ з екстрактом перської акації шовкової. Цей ніжний шовковистий крем бореться з усією сукупністю вікових ознак. Аплікатор з ефектом охолодження доповнює коригуючу дію інгредієнтів для кращих результатів. Погляд світлішає, ознаки втоми зменшуються, контур губ стає чіткішим і наповненим. День за днем ​​великі і дрібні зморшки розгладжуються, повіки виглядають підтягнутими, набряклість і темні кола здаються зменшеними.
Для будь-якого типу шкіри. Комплексне омолодження для контурів очей та губ. Час застосування: день/ніч.

Переваги: ​​
Ефективне вирішення глобальних проблем контурів очей та губ, ефект постійного сяйва. Усунення ознак втоми. Ефект ліфтингу верхньої повіки: -61%. Зменшення набряків: -34%. Інтенсивність темних кіл навколо очей: -50%. Охолоджуюча дія аплікатора: миттєво знімає припухлість. Світлий та рівний тон шкіри контурів очей. Максимальне омолодження. Проти зморшок. Живлення та зволоження у сфері контурів: довжина зморшок «гусячі лапки»: -48%, поява зморшок у сфері губ: — 38%. Антиоксидантна активність, відновлення та пом'якшення шкіри навколо очей. 5 патентів на активні інгредієнти та аплікатор EXCELLENCE CODE CONTOURS. Без парабенів. Протестовано дерматологами та офтальмологами.

Застосування:
Вранці та ввечері наносити невелику кількість крему на область навколо очей та губ. Повторювати кожну дію 3 рази, використовуючи аплікатор.

Основні інгредієнти:
Акація шовкова, сигезбекія блискуча, високомолекулярна та низькомолекулярна гіалуронова кислота, аморфофаллус коньяк, комплекс білого люпину та люцерни, червоні водорості, настурція велика, татарник колючий «біо», олія олово, ефірні олії бергамоту, лимона, мандарина, троянди, бобів тонка, гваякового дерева. Вітаміни A, E.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім*я
Email
Телефон

* Перед відправкою даних рекомендуємо ознайомитися з політикою обробки персональних даних