Денний зволожуючий крем із пролонгованим ефектом
50 ml
2975
грн.
Підвищує енергетичний потенціал клітин, пожвавлює шкіру та перешкоджають її передчасному старінню. Забезпечує оптимальний рівень зволоження та захисту від несприятливих факторів навіть у екстремальних умовах.

Застосування крему покращує енергетичний резерв клітин, освіжає шкіру, роблячи її стійкішою до процесів старіння, забезпечує захист від впливу вільних радикалів та ультрафіолетового випромінювання.
КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:
  • Низькомолекулярна гіалуронова кислота покращує обмін речовин, стабілізує вміст води в клітинах та міжклітинному просторі, підвищує еластичність та гнучкість сполучних тканин, а також сприяє більш глибокому проникненню активних компонентів крему.
  • Олія жожоба пом'якшує та заспокоює подразнену шкіру, усуває лущення, а також чинить протизапальну дію.
  • Октил метоксициннамат поглинає промені групи В, які викликають еритему, тому він виступає переважно у ролі УФВ-фільтра, але здатний поглинати і УФА-промені.
  • Вітамін Е сприяє нормалізації кровообігу та постачання шкіри поживними речовинами та киснем, допомагає швидше відновлювати мікроушкодження, покращує загальний вигляд шкіри.
  • Бісаболол ефективний протизапальний та антимікробний інгредієнт, що знімає будь-які подразнення на шкірі, незалежно від їх походження.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім*я
Email
Телефон

* Перед відправкою даних рекомендуємо ознайомитися з політикою обробки персональних даних