Крем для освітлення YON-KA CREME LUMIERE ESSENTIAL WHITE

50ml
3300
грн.
Опис:
Крем зі стабільним вітаміном С, який вирівнює тон та освітлює шкіру. Регулює процес синтезу меланіну, вирівнює колір обличчя, зволожує шкіру, знижує контрастність існуючих пігментних плям і запобігає появі нових. Через кілька тижнів використання кількість пігментних плям та їх яскравість знижуються, колір обличчя стає однорідним, світлим та сяючим. Шкіра захищена, випромінює сяйво і набуває приємного відчуття комфорту.

Для боротьби з пігментними плямами. Час застосування: день/ніч.
Переваги: ​​
Крем із високоефективним запатентованим вітаміном С. Обличчя – шия – декольте – руки. Регулює процес синтезу меланіну: освітлення та запобігання появі пігментних плям. Впливає на пігментні плями, зменшуючи їхню вираженість. Результати: освітлення, сяйво шкіри та більш рівний тон. Сяйво шкіри: +98%. Виразність пігментації: -97%. Зменшення кількості та інтенсивності пігментних плям. Кількість пігментних плям: -33%. Крем зволожує і надає на шкіру вплив, що омолоджує. 90% речовин природного походження. Без парабенів. Пройшов тестування дерматологами.

Застосування:
Вранці та ввечері після очищення шкіри та розпилення лосьйону YON-KA наносити крем CREME LUMIERE на обличчя, шию. Перед виходом на вулицю нанести сонцезахисний засіб із SPF25 або SPF50. Крем можна наносити на руки.

Основні інгредієнти:
Стійка форма вітаміну C, екстракт яблука, вітаміни A та E, високомолекулярна гіалуронова кислота, пептиди нирок бука.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім*я
Email
Телефон

* Перед відправкою даних рекомендуємо ознайомитися з політикою обробки персональних даних